خرید و فروش سایر محصولات

خرید و فروش سایر محصولات جوراب بازار در تهران و شهرستان ها بصورت عمده و جز بدون واسطه خرید مستقیم سایر محصولات از تولیدی سایر محصولات ارسال به سراسر کشور با قیمت کف بازار

سایر محصولات

تولید و پخش عمده جوراب
 تلفن: 09394848524
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «جوراب بازار» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «جوراب بازار»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های جوراب و سایر محصولات مرتبط با جوراب است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - رباط کریم
فروش انواع جوراب
 تلفن: 09178797440
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «جوراب بازار» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «جوراب بازار»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های جوراب و سایر محصولات مرتبط با جوراب است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: بوشهر - بوشهر
فروش عمده جوراب و لباس زیر در سراسر ایران
 تلفن: 09120215866
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «جوراب بازار» دیده ام و کد «آگهی-2» را اعلام کنید»
 سایت «جوراب بازار»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های جوراب و سایر محصولات مرتبط با جوراب است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران

اگر شما هم تمایل دارید محصولات مرتبط با جوراب خود را تبلیغ کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «جوراب بازار» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

معرفی انواع جوراب

انواع جوراب‌ها بسیار متنوع هستند و با توجه به طرح‌ها، استفاده‌ها و مواد تشکیل‌دهنده، می‌توانند به دسته‌های مختلفی تقسیم شوند. در زیر به برخی از انواع معروف جوراب‌ها اشاره می‌کنم:

جوراب‌های شلواری (Knee-High Socks): جوراب‌های شلواری به طور کلی تا سطح مچ پا یا کمرپا می‌آیند. این نوع جوراب‌ها معمولاً به عنوان پوشش زیرین روزمره و کژوال استفاده می‌شوند.

جوراب‌های زانویی (Knee-High Socks): جوراب‌های زانویی تا سطح زانو یا بالاتر از زانو می‌آیند و برخی از طرح‌ها به پاها پوشیده می‌شوند.

جوراب‌های نیم‌ساق (Ankle Socks): جوراب‌های نیم‌ساق تا اندازه مچ پا یا کمتر پوشش می‌دهند و به عنوان پوشش زیرین کمرپا و طراحی‌های اسپرت مناسب هستند.

جوراب‌های مچ‌پا (No-Show Socks): جوراب‌های مچ‌پا به حداقل پوشش ممکن از پا می‌پردازند و به عنوان جوراب‌هایی برای استفاده زیر کفش‌های کتانی یا اسپرت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جوراب‌های پنبه‌ای (Cotton Socks): جوراب‌های پنبه‌ای از مواد طبیعی پنبه ساخته می‌شوند و به عنوان جوراب‌های معمولی و روزمره استفاده می‌شوند.

جوراب‌های صوفی (Wool Socks): جوراب‌های صوفی از صوف یا مواد دیگری که گرمای بیشتری دارند، ساخته می‌شوند و برای فصل‌های سرد و استفاده در فعالیت‌های ورزشی سرد قابل استفاده هستند.

جوراب‌های کالج (School Uniform Socks): جوراب‌های کالج معمولاً جوراب‌های شلواری یا نیم‌ساق با طرح‌های ساده‌ای هستند و به عنوان جوراب‌های مدرسه یا کالج استفاده می‌شوند.

جوراب‌های اسپرت (Sport Socks): جوراب‌های اسپرت با طراحی‌های مناسب برای فعالیت‌های ورزشی و استفاده در ورزشگاه‌ها ساخته می‌شوند.

جوراب‌های مردانه، زنانه و بچه‌گانه: جوراب‌ها بر اساس جنسیت مورد استفاده، طرح‌ها و سایزها مختلف برای مردان، زنان و کودکان تولید می‌شوند.

جوراب‌های مشبک و دست‌بافته: جوراب‌های بافته شده به دست و با الگوها و طرح‌های مشبک معمولاً دست‌ساز و منحصر به فرد هستند.

این لیست تنها یک مقدمه‌ای است و با توجه به تنوع بازار و صنعت پوشاک، بسیاری از نوع‌ها و طرح‌های دیگر جوراب‌ها نیز وجود دارند که بر اساس فعالیت‌ها و نیازها مورد استفاده قرار می‌گیرند.